Praca

Asystent Ds. Handlowych

Rekrutacja od 15.10.2016 do 15.11.2016

KOGO POSZUKUJEMY?

  • Osoby, która oczekuje stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Osoby z umysłem analitycznym, z zadaniowym podejściem do pracy,
  • Osoby ambitnej, stanowczej, kreatywnej, poszukującej możliwości ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji,
  • Studenta studiów zaocznych lub absolwenta.

SPECYFIKA PRACY:

  • Praca w dziale handlowym na stanowisku Asystenta,
  • Podtrzymywanie relacji z klientami firmy,
  • Kompleksowa obsługa bieżących umów, przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo w zakresie IT,
  • Wsparcie inżynierskie w bieżącej działalności handlowej.

OCZEKUJEMY:

  • Dbałości o wysoką jakość realizowanych zadań,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • Kreatywności i inicjatywy w prowadzonych sprawach,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Aktywnego prawa jazdy kat. B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA DZIAŁU HANDLOWEGO:

  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami,
  • Bieżące wsparcie działu handlowego,
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę,
  • Dodatkowy system prowizyjny od sprzedanych produktów i usług,
  • Szkolenia z zakresu sprzedaży i technologii IT,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

KONTAKT

P.H.U. JTC Jacek Trzeciak
Sianowska 4a
60-431 Poznań

CV proszę wysyłać na adres praca@jtc.com.pl