JTC MUKS wzmocniony Pomarańczarnią
grudzień 14, 2015

W piątek 11 grudnia odbyła się konferencja prasowa, na której poznański beniaminek przedstawił swojego nowego tytularnego sponsora, firmę Kantory Pomarańczarnia, zajmującą się sprzedażą i wymianą walut oraz wynajmem apartamentów.

 

– Nasza firma pojawiła się na rynku już w 1991r. Krótszą historię ma nasza współpraca z MUKS, bo trwa dopiero pół roku, ale to wystarczyło bym zaraził się entuzjazmem dziewczyn, działaczy i sztabu szkoleniowego. Sam rekreacyjnie uprawiam pływanie i jestem przekonany, że sponsorowanie drużyny koszykówki przyczyni się do poprawy wizerunku mojej firmy – tłumaczył jej właściciel, Przemysław Jarno.

 

Pomarańczarnia podpisała umowę sponsorską z klubem do końca 2016 r. i tym samym ustabilizowała sytuację finansową klubu.

 

– Najważniejszym przesłaniem konferencji jest to, że JTC nie jest już osamotnione jako sponsor strategiczny. W dodatku do grona naszych przyjaciół dołączyła ostatnio firma Bemo Motors – podkreślił prezes JTC, Jacek Trzeciak.

 

Z kolei trener Krzysztof Koziorowicz nie ukrywa, że wsparcie Pomarańczarni jest niewątpliwie krokiem milowym w walce z trudnościami finansowymi klubu.

 

– Cieszymy się, że pan Przemysław Jarno i jego firma Pomarańczarnia będą nas wspierać. Gdy rozpoczynałem tutaj pracę, założenia wstępne były bardzo optymistyczne i całe szczęście, że wraca możliwość ich realizacji. Realizacji tego trzyletniego projektu, jakim jest MUKS. Dlatego teraz, kiedy sytuacja finansowa klubu się ustabilizuje, można skupić się tylko i wyłącznie na aspektach sportowych- przyznaje trener Koziorowicz.